Spis firm: Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Kraków

Posiadamy wpisy firm z miast województwa małopolskiego: Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Chocznia

Meble kuchenne na wymiar

Tradycja mebli z Kalwarii sięga XVII. To produkty najwyższej klasy. Kalwaryjskie meble to legendarna jakość, styl oraz bezkompromisowe rozwiązania techniczne. Jakość, styl, indywidualnie dobrane rozwiązania oraz technika 21-go wieku w nich zawarta, sprawia że kalwaryjskie meble to niedościgniony wzór nie tylko dla naszych zagranicznych sąsiadów, ale i dla konkurencji zza oceanu. Jednym słowem meble kalwaria. Firma Weble.pl stara się urzeczywistnić te marzenia dla Państwa, po rozsądnej cenie!

Kalwaria Zebrzydowska o lat słynie z meblarstwa, co zaowocowało niespotykaną konkurencją pomiędzy lokalnymi firmami. Dlatego meble z Kalwarii do synonim najwyższej jakości, najlepszego wzornictwa i najnowszych technologii dostępnych na rynku.

W obecnej formie firma nie poszła w kierunku globalnej komercji, lecz pozostała małą rodzinną manufakturą, która specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. W związku z tym możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego klienta i dopasować ofertę do jego indywidualnych potrzeb.

Wykonujemy meble kuchenne z pełną zabudową AGD, możesz dowolnie komponować rodzaj i markę zabudowy. Stosujemy także wszystkie systemy otwarcia i domyku drzwi marki BLUMR, takie jak Aventos, Tandem, Tandembox itp... W każdej naszej kuchni w standardzie znajdziesz systemy cichego domyku.

Nasza firma od dawna specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Każdy nasz projekt jest indywidualny i niepowtarzalny. To klient decyduje gdzie i co w swojej kuchni umieścić i jak zagospodarować. Nie wykonujemy żadnych gotowych rozwiązań, tylko dopasujemy się do Twojej wizji tej zarówno estetycznej jak i technicznej. Zamawiając meble kuchenne u nas masz pewność że projekt będzie dokładnie taki jak sobie życzysz. Po zamówieniu już więcej nic cię nie obchodzi bo my wykonamy projekt mebli, realizacje, a później przyjedziemy do Ciebie zamontować Twoją nową kuchnie! Wszystko szybko i profesjonalnie. Montujemy każdy możliwy sprzęt przeznaczony pod zabudowę kuchenną, tak abyś swobodnie mógł wybrać model oraz producenta. Wszystkie nasze meble w standardzie posiadają systemy cichego domyku drzwi oraz podstawowe wyposażenie takie jak kosz na śmieci, ociekacz na naczynia, organizer w szufladzie na sztućce. Indywidualnie dobrane kolory i materiały podstawowe oraz dodatki sprawią że Twoja nowa kuchnia będzie podkreślała indywidualny charaktrer.

Kontakt: mail:biuro@agrafnet.pl lub tel. 694 933 757 © 2007 - 2013 Agrafnet. Wszystkie prawa zastrzezone.